News

Monster Hunter 3 – gracz zbanowany do 9999 roku

Nie wiadomo, czy Capcom aż tak poważnie zamierza walczyć z piractwem gier z jednej ze swoich sztandarowych serii, czy po prostu automat do wysyłania wiadomości wymaga naprawy, ale jeden gracz grający nielegalnie w Monster Hunter 3 być może będzie musiał obejść się bez gry przez dość długi okres czasu.

Okazuje się, że nielegalne cieszenie się rozgrywką w grze Monster Hunter 3 może naprawdę słono kosztować. Pewien nieszczęsny oszust został zbanowany przez Capcom na niecałe 7000 lat, do 12 grudnia 9999 roku.

– Drogi kliencie. W chwili obecnej jesteś zbanowany za używanie zmodyfikowanych danych do połączenia online. Ban zostanie zniesiony o godzinie 22:49 dnia 12/12/9999. Jeśli jeszcze raz naruszysz przepisy dotyczące użytkowania, już nigdy nie będziesz mógł się połączyć – czytamy w wiadomości wysłanej przez Capcom.

No cóż, trzeba przyznać, że wspomniany oszust i tak ma szczęście, że nie zbanowali go na zawsze. Miejmy nadzieję, że niemal 7000 lat wystarczy mu na przemyślenie swojego zachowania i, że podłączając się ponownie po okresie banicji, nie popełni znowu tego samego błędu.

Zgłoś błąd