News

Dead Space 2 nie na PC? Jeszcze nic straconego

Kwestia wydania Dead Space 2 na PC zaczyna przypominać scenariusz latynoskiego serialu. Po raz kolejny pojawiły się informacje przeczące poprzednim...

Można powiedzieć, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie.  Pierwsza zapowiedź Dead Space 2 nie rodziła wątpliwości w kwestii wydania tej gry także na PC, ponieważ pierwsza jej część na tej platformie zagościła. Następnie pojawiły się plotki sugerujące, że być może Dead Space 2 wcale na PC się nie pojawi. W końcu sytuacja została wyjaśniona dwa dni temu, kiedy to Electronic Arts zaprezentowało swój plan wydawniczy na najbliższy rok fiskalny. Druga część Dead Space widnieje tam jako produkcja przeznaczona tylko na konsole.

Ale to nie koniec. Serwis Eurogamer skontaktował się z jednym z pracowników Electronic Arts i postanowił zapytać o Dead Space 2.

- Visceral Studios jest skupione na dostarczeniu jak najlepszej kontynuacji Dead Space na PlayStation 3 i Xbox 360. Wersja na PC jest obecnie rozważana. Nic więcej nie mogę dodać w tym momencie - oto odpowiedź, którą udało się uzyskać.

Czekamy na oficjalną informację w tej sprawie i jak tylko się pojawi, natychmiast Was poinformujemy.

Zgłoś błąd