News

Dead Space 2 – nowe screeny i gameplay

Nie bez powodu jedną z najważniejszych części konferencji prasowej firmy Electronic Arts na targach Gamescom 2010 była prezentacja drugiej odsłony cyklu Dead Space – pokazano nie tylko świeży gameplay, ale również potwierdzono szereg istotnych informacji związanych z premierą kolejnych przygód Isaaca Clarke’a.

Najważniejszy fragment demonstracji w Kolonii – kilkuminutową prezentację rozgrywki – można obejrzeć poniżej. Na materiale wideo widzimy w akcji nowego przeciwnika (jest grzybopodobny i uwalnia ze swojego wnętrza w stronę herosa napastliwe embriony) oraz działanie kombinezonu protagonisty w warunkach próżniowych.

Podczas wystąpienia twórcy potwierdzili, że ich gra zadebiutuje 25 stycznia przyszłego roku. Ten termin debiutu dotyczy wyłącznie Stanów Zjednoczonych, na Starym Kontynencie Dead Space 2 pojawi się trzy dni później. W obliczu lawiny informacji na temat opóźnień produkcji komputerowych tudzież konsolowych wieść ta jest nad wyraz pozytywna. Ponadto dodano, że rzeczywiście pojawi się wersja Dead Space: Extraction, która wykorzysta PlayStation Move.

Jednocześnie do sieci trafiły cztery nowe screeny promujące drugą cześć serii Dead Space. Wszystkie świeże grafiki można zobaczyć w naszej galerii.

Screen z gry Dead Space 2

Więcej informacji na temat Dead Space’a 2 znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Zgłoś błąd