News

XFX Radeon HD 7770 Black Edition S

Ghost Thermal Technology chłodzi Radeona HD 7770

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: XFX Radeon HD 7770 Black Edition S
Producent: XFX
Procesor graficzny: Cape Verde XT
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 1120 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1300 MHz (efektywnie 5200 MHz)

Nie tak dawno na łamach naszego portalu pojawił się test karty graficznej MSI Radeon HD 7770 OC Edition. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się jej konkurentowi stworzonemu przez firmę XFX. Czy XFX Radeon HD 7770 Black Edition S powiela błędy konstrukcji MSI? Tego dowiecie się, drodzy Czytelnicy, z naszej najnowszej recenzji, do której lektury serdecznie zapraszamy.

Opakowanie i jego zawartość

XFX Radeon HD 7770 Black Edition S dotarł do naszej redakcji zapakowany w średniej wielkości, podłużne, czarno-niebieskie opakowanie. Front ozdabia ciekawa grafika, znajdziemy na nim także wszystkie ważniejsze informacje dotyczące urządzenia. Producent wspomina o ilości pamięci VRAM, zgodności z PCI Express 3.0, a także o zastosowaniu niereferencyjnego systemu chłodzenia o nazwie Double Dissipation.

XFX Radeon HD 7770 Black Edition S

W skład zestawu wchodzą:

  • karta graficzna,
  • płyta ze sterownikami,
  • instrukcja obsługi i materiały promocyjne,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • przejściówka HDMI – DVI-I,
  • mostek CrossFire,
  • metalowy emblemat,
  • zawieszka na drzwi.

XFX Radeon HD 7770 Black Edition S

Ze zdziwieniem, ale też i ogromnym zadowoleniem przyjmujemy zmiany w składzie zestawu dodatków dołączonych do karty w porównaniu z zestawami, które otrzymywaliśmy z wcześniej testowanymi przez nas kartami od XFX. Producent wreszcie zauważył, że przejściówki i konektory są zdecydowanie ważniejszymi elementami wyposażenia niż np. naklejki. Cieszy fakt dodania przejściówki HDMI – DVI-I, która może być potrzebna przy budowaniu konfiguracji Eyefinity. Nie mamy wyjścia i pierwszy raz od dawna musimy pochwalić XFX za dołączenie poszczególnych elementów do zestawu dodatków. Brawo!

Zgłoś błąd