News

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

W tym maleństwie drzemie demon

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile (11202-10-20G)
Producent: Sapphire
Procesor graficzny: Cape Verde PRO
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 800 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1125 MHz (efektywnie 4500 MHz)

Czy karta dedykowana komputerom HTPC może pozwalać na komfortową grę w najnowsze hity? Jak zwiększyć wydajność takiego PC i czy istnieje sens podkręcania układu graficznego umieszczonego na maleńkim PCB bez mocnych faz zasilania? Te pytania postawiliśmy sobie przed testem Sapphire Radeona HD 7750 Low Profile, a teraz mamy na nie odpowiedź i z chęcią podzielimy się z Wami naszą wiedzą na ten temat. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile dotarł do naszej redakcji zapakowany w niewielkie, utrzymane w ciemnej kolorystyce opakowanie, z którego frontu uśmiecha się do nas pani komandos – ostatnio mocno eksploatowany przez Szafira motyw. Nasz kobiecy render jest otoczony przez kilkanaście sygnaturek, z których najciekawsza mówi nam o przeznaczeniu karty – urządzenie świetnie współpracuje z obudowami Mini-ITX ze względu na niski profil konstrukcji.

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

W opakowaniu znalazły się:

  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • ulotki reklamowe,
  • płyta ze sterownikami,
  • kabel HDMI,
  • przejściówka microHDMI – HDMI,
  • konektor DVI-I – D-Sub,
  • przejściówka miniDP – DisplayPort.

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

Urządzenie zostało wyposażone w cały zestaw przejściówek. Producent zadbał nawet o dołączenie konektora microHDMI – HDMI, co jest naprawdę godne pochwały. Brakuje w sumie jedynie mostka CrossFire, co jednak ma nie ma żadnego przełożenia na użytkowanie karty, gdyż ta złącza CF nie posiada.

Zgłoś błąd