News

MSI GT70 Dragon Edition

Rzut oka na prawdziwie gamingowego notebooka.

Ze sprzętem dla gracza kojarzą się nam głownie konsole i mocne komputery stacjonarne. Świat jednak zmienia się i coraz częściej do głosu zaczynają dochodzić mobilne urządzenia. Notebooki gamingowe mają coraz większa rzeszę fanów. W dzisiejszej recenzji przybliżymy Wam sylwetkę naprawdę potężnego notebooka, który bez problemów poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi grami.

Wprowdzenie

Jeszcze kilka lat temu granie na laptopie wyglądało co najmniej dziwnie, a i komfort tego był raczej wątpliwy. Dlaczego? Oczywiście problemem była mizerna wydajność dedykowanych układów graficznych, a także niezbyt wydajne procesory. O szybkich dyskach twardych też można było pomarzyć. Z biegiem czasu wszystko się zmieniło, co potwierdza dostarczony do naszej redakcji notebook firmy MSI o chwytliwie brzmiącej nazwie GT70 Dragon Edition.

MSI GT70 Dragon Edition

Urządzenie pojawiło się na naszym stole testowym w bardzo schludnym, przyciągającym uwagę czarno-czerwonym opakowaniu. Patrząc na nie od razu wiemy, skąd w nazwie wziął się Dragon – chiński smok bardzo ładnie komponuje się z resztą elementów znajdujących się na froncie opakowania. Nie zabrakło logo MSI oraz firm SteelSeries i Dynaudio. Pierwsza z wymienionej dwójki odpowiedzialna jest za klawiaturę, druga oczywiście za system dźwiękowy.

MSI GT70 Dragon Edition

W środku znalazło się miejsce nie tylko dla notebooka, ale też dodatków niezbędnych do działania bohatera naszej dzisiejszej recenzji. Do standardowego zasilacza i okablowania MSI dorzucił niewielkich rozmiarów myszkę. Można ją traktować jedynie jako zastępstwo dla touchpada, gdyż nie może w żaden sposób konkurować nawet z tanimi myszkami gamingowymi. Mimo że nie zwolni nas z konieczności zakupu porządnej myszki, to i tak jest to miły prezent.

MSI GT70 Dragon Edition

Zgłoś błąd