News

Nokia N8

Multimedialny kombajn marki Nokia

Mówi się, że Nokia w segmencie high-endowym radzi sobie w ostatnim czasie bardzo słabo i ustępuje na wielu polach urządzeniom z Androidem czy iOS. Nawet jeżeli tak jest, to Finowie nie dadzą tak łatwo za wygraną. Wytoczyli ciężką artylerię w postaci bardzo zaawansowanego technicznie modelu N8. Przekonajmy się, czy to wystarczy, aby pokonać konkurencję. Zapraszamy do lektury testu najnowszego smartfona Nokii.

Urządzenie było testowane przez dwa tygodnie. W tym czasie sprawdziliśmy jego możliwości, funkcjonalność, wydajność oraz solidność wykonania. Naszej uwadze nie umknęło również zużycie energii oraz zaplecze w postaci dodatkowych aplikacji i usług.

Zacznijmy od dość bogatej zawartości pudełka ze smartfonem. Oprócz samego urządzenia znajdziemy w nim tradycyjnie ładowarkę, kabelek USB oraz słuchawki. Tym dwóm ostatnim przyjrzymy się bliżej za chwilę. Poza standardowym wyposażeniem Nokia umieściła w zestawie jeszcze dwa adaptery: miniUSB na USB oraz miniHDMI na HDMI. Oczywiście pomijamy kwestię instrukcji obsługi oraz karty gwarancyjnej, których obecność jest oczywista.

Zawartość pudełka

Zgłoś błąd