News

Cherry M-300R

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Cherry M-300R
Producent: Cherry
Sensor: laserowy
Interfejs: fale radiowe
Rozdzielczość pracy: 800/1600 DPI
Zawartość zestawu: odbiornik USB, bateria zasilająca AA, instrukcja obsługi

Podstawowymi narzędziami do nawigacji kursorem w przypadku mobilnych komputerów są wbudowane touchpady. Na szczęście nie są one jedynym rozwiązaniem – wiele firm oferuje specjalistyczne myszki przeznaczone do notebooków. Przy wyborze tej właściwej należy mieć na uwadze kryteria takie jak jakość produktu i jego cena, parametry i komfort pracy. Niniejsza recenzja przybliży Wam jedną z opcji wyboru – bezprzewodową mysz Cherry M-300R.

Opakowanie i jego zawartość

Opakowanie produktu stanowi standardowy blister, którego profil w centralnej części niemal dokładnie oddaje kształt myszki. W środku znajdziemy oczywiście mysz Cherry M-300R wraz z odbiornikiem USB znajdujące się na ciemnym tle kartonowej wkładki, baterię zasilającą AA umiejscowioną w podpórce opakowania oraz instrukcję obsługi usytuowaną we wnęce tylnej części blistra.

cherry_m-300r_package.jpg

cherry_m-300r_1.jpg

Komunikacja

M-300R jest myszą bezprzewodową, która do komunikacji z komputerem wykorzystuje fale o częstotliwości 2,4 GHz. Zasięg pracy myszki wynosi ok. 5 m, jednak przy takiej odległości ruch kursora nie jest już płynny. Wykorzystanie fal radiowych i odbiornika USB to nadal najpopularniejsze rozwiązanie komunikacji bezprzewodowej. Inną możliwością jest zastosowanie technologii Bluetooth, czego zaletą – w przypadku komputerów wyposażonych w tę technologię – jest uwolnienie portu USB od tradycyjnego odbiornika fal radiowych.

cherry_m-300r_10.jpg

Strona: 1 2 Następna
Zgłoś błąd