Thermaltake wprowadza obudowę z wbudowanym chłodzeniem cieczą
Firma Thermaltake zaprezentowała zmodyfikowaną wersję zaprezentowanej 5 miesięcy temu obudowy full-tower o nazwie Chaser MK-I LCS. Nowy model jest wyposażony w system chłodzenia cieczą Bigwater 850GT, którego nie ma w standardowym egzemplarzu obudowy.
System chłodzenia cieczą posiada przeźroczysty zbiornik o pojemności 330 mililitrów, radiator w rozmiarze 240 mm, dwa wentylator o średnicy 120 mm każdy, pompę P500, która jest w stanie pompować do 500 litrów płynu na godzinę, blok wodny z miedzianą podstawką oraz małe okienka montowane w dwóch kieszeniach 5,25 cala, które pokazuje przepływ cieczy.
Poza tym obudowa jest wyposażona w stacją dokującą SATA (na dyski 2,5 i 3,5 cala), panel I/O z dwoma złączami USB 2.0, dwoma USB 3.0, jednym eSATA i dwoma audio oraz dwa wentylatory o średnicy 200 mm z przodu (600-800 obrotów na minutę) i 140 mm z tyłu (1000 obrotów na minutę).
We wnętrzu Thermaltake Chaser MK-I LCS zmieszczą się dwa napędy w rozmiarze 5,25 cala i sześć w rozmiarze 3,5 cala. Cena obudowy nie jest jeszcze znana.


