News

The Walking Dead: Michonne z premierowym zwiastunem

W sieci pojawił się właśnie premierowy zwiastun pierwszej części mini-serii The Walking Dead: Michonne noszący tytuł In Too Deep. Produkcja zadebiutuje już 23 lutego.

 

W grze wcielimy się w postać dobrze znanej fanom komiksów Żywe Trupy Michonne, która dołącza wraz z Pete do załogi statku zwanego The Companion. Ekipa przemierza wybrzeże poszukując zapasów oraz rozglądając się za ludźmi potrzebującymi pomocy. Rozgrywka przyniesie fanom uniwersum odpowiedź na to co działo się z główną bohaterką między 126 a 139 numerem komiksu – zwiastun jest wolny od spoilerów więc nie musicie się o nic martwić.

Drugi odcinek – Give No Shelter – pojawi się w marcu, a całą serię zamknie w kwietniu What We Deserve. Wszystkie części ukażą się platformach PC, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Producenci przygotowali również wersję mobilną swojego dzieła – właściciele urządzeń z systemem iOS oraz Android także będą mogli przenieść się do komiksowego świata i śledzić poczynania Michonne. Firma Telltale zapowiedziała ponadto, że jest w trakcie prac nad trzecim sezonem The Walking Dead, lecz nie ujawniła żadnej przybliżonej daty premiery.

walking dead michonne q6a9

Zgłoś błąd