News

Strony na Google+ już są!

Po wielu tygodniach oczekiwania kalifornijski koncern wzbogacił swoją społecznościową usługę o strony firm, marek i wydarzeń. Jak zmienią one sposób działania serwisu?

Strony na Google+ wyglądają niemal identycznie, jak profile, z tym wyjątkiem, że przy ich tytule wyświetlany jest charakterystyczny znaczek, a tuż pod avatarem przycisk +1, dzięki któremu użytkownicy mogą je polecać. Podobnie jak w przypadku profili, strona dzieli się na posty, klipy wideo i zdjęcia. Uzupełnieniem tego jest zakładka "About" z podstawowymi informacjami, takimi jak dane kontaktowe, polecane witryny i oczywiście adres URL.

PC Centre na Google+

Jako jedni z pierwszych utworzyliśmy stronę na Google+, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy posiadają tam profile, do dodawania nas do swoich kręgów. Obiecujemy odwdzięczyć się i dostarczać Wam regularnie obiektywne i interesujące materiały na bieżące tematy.

Wprowadzeniu stron na Google+ towarzyszy jeszcze jedna nowość. Jest nią funkcja Direct Connect, czyli możliwość wyszukiwania konkretnych firm i marek w wyszukiwarce Google za pomocą formuły ze znakiem + na początku. W ten sposób możemy natychmiastowo przenieść się na stronę fanowską w Google+. Więcej na ten temat w poniższym klipie wideo.

Zgłoś błąd