News

Plants vs. Zombies: GW 2 - pierwsze oceny i zwiastun premierowy

Do sieci trafił właśnie premierowy trailer zbliżającej się wielkimi krokami produkcji od PopCap Games, czyli Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Oprócz zwiastuna gracze z całego świata mogą również zapoznać się już z pierwszymi ocenami, jakie gra zdążyła dotąd otrzymać od recenzentów jednych z największych zagranicznych serwisów.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 jest już u progu swojego debiutu - 23 lutego rozgrywkę będą mogli wypróbować gracze, korzystającyc ze wszystkich platform, jakie dotychczas zostały potwierdzone dla tytułu. Polscy fani produkcji otrzymają grę dwa dni później, a w ramach trochę dłuższego czasu oczekiwania na najnowsze wydawnictwo od Electronic Arts mogą pocieszyć się premierowym zwiastunem gry, który właśnie trafił do sieci.

Część zagranicznych serwisów zdążyła już nawet wypróbować na własnym sprzęcie rozgrywkę w Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. W ramach przedpremierowych testów produkcji, swoje opinie o zmaganiach roślinek z nieumarłymi wystawiło już kilka światowych serwisów branżowych. Spośród nich większość twierdzi zgodnie, że mocnym punktem gameplaya jest przede wszystkim tryb multiplayer z rozbudowanymi możliwościami kooperacji. Nieco mniej twórcy przyłożyli się do solowej kampanii w tytule, co zgadzałoby się z ich głównym nastawieniem na rozgrywkę wieloosobową przy projektowaniu gry. Poniżej prezentujemy Wam wybrane noty, jakie dotąd zdążyło zgarnąć Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Zgłoś błąd