News

Pierwszy film z rozgrywki w Rising Storm 2: Vietnam

Twórcy z Tripwire Interactive zdecydowali się ujawnić pierwsze ujęcia z rozgrywki ze swojej nadchodzącej produkcji Rising Storm 2: Vietnam. Gameplay prezentuje sceny pochodzące jeszcze z wersji pre-alpha tytułu, ale jednocześnie możemy na nim zobaczyć pierwsze bronie, mapy oraz tryby rozgrywki.

Po sukcesie pierwszego Rising Storm deweloperzy z Tripwire Interactive zdecydowali się rozwinąć markę i na zeszłorocznych targach E3 postanowili zaprezentować kontynuację gry. Tak poznaliśmy Rising Storm 2: Vietnam, o którym jednak nie było zbyt głośno w 2015 roku. W marcu producenci postanowili przypomnieć wszystkim o nadchodzącym tytule, wypuszczając pierwszy trailer, ukazujący nam sceny prosto z rozgrywki. Teraz rozgrywce możemy przyjrzeć się sami, na najnowszym 8-minutowym gameplayu, udostępnionym przez użytkownika Westie w serwisie YouTube.

Na filmiku gracze mogą przyjrzeć się bliżej pierwszym broniom, mapom oraz systemowi rozgrywki nadchodzącej produkcji Tripwire Interactive. Deweloperzy postanowili rzetelnie oddać dysproporcje zdolności, sił i technologii wojny w Wietnamie, różnicując arsenał i możliwości jednostek w taki sposób, że niekoniecznie muszą się one równoważyć. Sceny pochodzą z wersji pre-alpha Rising Storm 2: Vietnam i sam komentujący youtuber zwraca uwagę na to, że wygląd gry może się jeszcze sporo zmienić. Zdradza on również, że sesje online pomieszczą do 64 graczy oraz ujawnia zasady działania kilku innych trybów rozgrywki. Tytuł ma ponadto skupiać się w większym stopniu na współpracy w wyspecjalizowanych drużynach, w których przetrwanie na polu bitwy okaże się znacznie łatwiejsze. Na razie wciąż nie mamy informacji dotyczących oficjalnej daty premiery gry, niemniej Rising Storm 2: Vietnam powinien trafić na komputery PC jeszcze w tym roku.

Zgłoś błąd