News

Minecraft Windows 10 Edition Beta już dostępny

Oprócz Windows 10 swój debiut miała wczoraj także specjalna edycja Minecrafta. Gra stworzona przez studio Mojang (należące do Microsoftu) na Windows 10 jest dostępna tylko dla jego użytkowników.

Na początku lipca pisaliśmy, że już niedługo na rynek trafi Minecraft: Windows 10 Edition Beta, czyli specjalna edycja popularnej gry przeznaczona dla użytkowników najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu.  Od wczoraj gra, tak samo jak dziesiątka, jest już dostępna. Osoby, które zakupiły wcześniej grę, mogą pobrać ją za darmo ze sklepu Microsoftu. Pozostali użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej oferty i nabyć Minecrafta za 43,50 zł.

Aby dodać ją do swojego konta Microsoft, należy zalogować się tutaj. Następnie przy nazwie Minecraft Windows 10 Edition Beta wybieramy opcję „Claim your free copy”. Na koniec logujemy się do sklepu Windows i potwierdzamy przypisanie kodu do konta.

Minecraft Win10 Beta  10

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jest to wersja beta, która będzie rozwijana w przyszłych aktualizacjach, jednak nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się wersja finalna gry. W związku z tym mogą występować pewne problemy np. ze stabilnością Minecrafta.

Zgłoś błąd