News

HTC Preview - przetestuj produkty firmy zanim trafią do sklepów

Ostatnie lata były dla HTC dość trudne. Rynek jest coraz bardziej nasycony, a konkurencja zyskuje na sile. Mimo, że sprzedaż ostatniego flagowca – HTC One M9 była rozczarowująco niska, przedsiębiorstwo nie odpuszcza i uruchamia program testowy Preview, w którym mogą brać udział fani oraz użytkownicy urządzeń HTC.

Już dwukrotnie w tym roku zmieniano plany dotyczące urządzenia z kategorii wearable, a premiera One A9 przyniosła absurdalne ceny w Wielkiej Brytanii oraz sporo zamieszania z dostawą urządzeń do amerykańskich nabywców. Pomimo tych potknięć przedsiębiorstwo nie przestaje patrzeć w przyszłość i zamierza skorzystać z pomocy swoich użytkowników. Ma to pomóc w kształtowaniu produktów, które pojawią się w najbliższych miesiącach, a nawet latach.

program HTC Preview

Fakt, że produkt jest dobry, powinien wynikać z odczuć użytkowników, którzy go użytkują, a nie z zaprezentowania go przez przedsiębiorstwo. W tym celu HTC uruchamia nowy program Preview, w ramach którego jego uczestnicy otrzymają dostęp do najnowszych produktów przedsiębiorstwa, zanim te trafią na sklepowe półki.

Wprowadzany program ma umożliwić rzeczywiste przetestowanie produktu i wprowadzenie odpowiednich zmian. Użytkownicy, którzy dołączą do programu Preview, będą mogli przetestować na swoich urządzeniach nadchodzące oprogramowanie, a część z nich zostanie zaproszona do przetestowania nowego sprzętu nawet przez 10 tygodni. Konieczne będzie jednak podpisanie specjalnego dokumentu zobowiązującego do zachowania tajemnicy na temat produktów.

HTC dodało, że szuka ludzi z okiem do szczegółów, pasją do technologii oraz kreatywnymi pomysłami. Program jest dostępny w USA, Azji oraz Europie, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zgłoś błąd