News

Elecom M-IR03DR - mysz pracująca bez ładowania do 3,5 roku

Japońska firma Elecom zaprezentowała bezprzewodową mysz, której akumulatory zdolne są do pracy przez 3,5 roku bez konieczności ich doładowywania.

Firma Elecom zaprezentowała bezprzewodową mysz optyczną o symbolu M-IR03DR. Mysz wykorzystuje sensor optyczny na podczerwień zapewniający czułość na poziomie 800 oraz 1600 dpi oraz oferuje pięć przycisków (w tym jeden ukryty w scrollu). Produkt ten korzysta z układów elektronicznych o obniżonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Dzięki temu mysz M-IR03DR jest w stanie pracować (na dwóch akumulatorach typu AA) do 3,5 roku bez konieczności ich doładowywania lub wymiany.

Z niewielkich rozmiarów czujnikiem USB myszka komunikuje się drogą radiową o częstotliwości 2,4 GHz, zgodną z VCCI CLASS B. Elecom M-IR03DR cechuje się wymiarami 15 x 18 x 5,0 mm, a jej waga to 82 g (bez baterii). Klient do wyboru ma jeden z trzech kolorów myszy: czarny (M-IR03DRBK), czerwony (M-IR03DRRD) oraz srebrny (M-IR03DRSV).

Elcom M IR03DRBK

Elcom M IR03DRRD

Elcom M IR03DRSV

Na rynku japońskim myszki Elecom M-IR03DR (wraz z bateriami) dostępne są w cenach odpowiadających równowartości około 65 dolarów.

Zgłoś błąd