News

Dishonored 2 na dwóch nowych zapowiedziach

Premiera Dishonored 2 coraz wyraźniej zakreśla się na widnokręgu, a bohaterowie gry coraz ciszej podkradają się do swoich wrogów. Zobaczcie jak na dwóch nowych zwiastunach prezentuje się miasto Karnaka oraz rozgrywka najnowszego dzieła twórców z Arkane Studios.

Dishonored 2 to jedna z wielu gorących, tegorocznych, listopadowych premier. Spora konkurencja spowodowała zatem, że najnowsze wydawnictwo firmy Bethesda Softworks pozostawało nieco w cieniu innych tytułów, ale twórcy z Arkane Studios zdecydowali się to zmienić. W tym celu opublikowali w sieci dwie najnowsze zapowiedzi gry, prezentujące gameplay oraz miasto Karnaka, w którym oczywiście będziemy poznawać losy pary bohaterów - Corvo Attano oraz Emily Kaldwin.

Niespełna pięciominutowe wideo z rozgrywki w dużej mierze daje nam odczuć klimat tytułu. Twórcy z Arkane Studios kolejny raz zdecydowali się postawić na skradankowy charakter, dzięki czemu sposób poruszania się bohaterów oraz cała mechanika gry ma być wyzwaniem dla przyszłych graczy. Na przedstawionym fragmencie producenci uraczyli nas wartką akcją z szybkiej ewakuacji bahaterów z jednej z królewskich posiadłości, skupiając się przede wszystkim na nadprzyrodzonych zdolnościach Corvo Attano oraz Emily Kaldwin. Tych gameplay zaoferuje całkiem sporo, jednak jeszcze więcej wrażeń dostarczy nam samo miasto. Wirtualną Karnakę deweloperzy postanowili nam przybliżyć na osobnej zapowiedzi. Tym razem miasto okaże się bardziej interaktywne, a bohaterowie będą mieli do niego znacznie szerszy dostęp, niż to miało miejsce w przypadku Dunwall z pierwszej odsłony cyklu. Premiera Dishonored 2 przewidziana jest na 11 listopada, a gra trafi jednocześnie do właścicieli konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerów PC.

Zgłoś błąd