News

W przyszłym tygodniu premiera MSI GeForce GTX 460 Hawk?

W jednym ze sklepów internetowych pojawiła się nowa karta MSI GeForce GTX 460 w wersji Hawk. Czy to oznacza, że nabyć ją będzie można już w przyszłym tygodniu?

Na stronie jednego z zagranicznych sklepów internetowych pojawiła się karta graficzna MSI GeForce GTX 460 Hawk. Widnieje przy niej dokładna data premiery. Jeśli nie zaszła żadna pomyłka, to model ten zadebiutuje w przyszłym tygodniu, a dokładniej mówiąc - 10 września 2010 roku.

Karta ma być wyposażona w dobrze znany układ chłodzenia Twin FrozR II z czterema rurkami odprowadzającymi ciepło i dwoma wentylatorami o średnicy 80 mm. Według zapowiedzi producenta pozwoli on na zmniejszenie temperatury o 18 stopni Celsjusza względem modeli referencyjnych przy jednoczesnym 15,7 procentowym spadku głośności.

MSI GeForce GTX 460 Hawk ma być wykonana z komponentów wysokiej jakości (klasy militarnej). Jej specyfikacja to 336 procesorów CUDA działających z częstotliwością 1560 MHz, 1 GB pamięci GDDR5 3600 MHz, procesor taktowany zegarem 780 MHz oraz wyjścia dual-DVI i HDMI.

Karta najprawdopodobniej będzie dostępna w zestawie z grą Assassin's Creed II. Jej cena ma oscylować w granicach 226 euro.

Zgłoś błąd