News

Premiera nowego DLC dla Dragon Age: Początek przełożona

Chociaż wydawało się, że już dziś będziemy mogli zagrać w najnowsze rozszerzenie do gry Dragon Age: Początek, to studio BioWare poinformowało w ostatniej chwili, że premiera Return to Ostagar została przełożona.

O przełożeniu premiery DLC zatytułowanego Return to Ostagar poinformował pracownik studia BioWare, Chris Priestly, na oficjalnym forum tej firmy. Dodatek zaliczy opóźnienie na wszystkich platformach, ale na razie nie wiadomo ile przyjdzie nam jeszcze na niego poczekać. – Przykro nam, ale nowa zawartość do pobrania zatytułowana Return to Ostagar, której premiera miała odbyć się 5 stycznia, zaliczy opóźnienie na wszystkich platformach – poinformował Chris Priestly. – Jak tylko nowe informacje na ten temat zostaną udostępnione, na pewno Was o tym poinformujemy – dodał.

Przypomnijmy, że Return to Ostagar pozwoli graczom na wyruszenie w poszukiwaniu broni oraz pancerza, które były własnością króla Cailana aż do chwili, kiedy poniósł on śmierć w walce pod tytułowym Ostagar. Powrót do Ostagar da nam jednak nie tylko możliwość zdobycia potężnego ekwipunku, ale również pozwoli pomścić poległych towarzyszy, Szarych Strażników oraz odkryć sekrety byłego króla Feralden. Dzięki temu rozszerzeniu będziemy także mieli możliwość zwiedzenia nowej lokacji, która przez wielu uważana była już za bezpowrotnie straconą.

Return to Ostagar udostępnione zostanie w wersjach na PC (400 BioWare Points), Xboxa 360 (400 Microsoft Points) i PlayStation 3 (4.99 dolarów).

Zgłoś błąd