News

Plants vs. Zombies także na PlayStation 3?

Studio Popcap Games, producent gry Plants vs. Zombies, w pewien sposób zasugerowało, że tytuł ten może zagościć również na konsoli PlayStation 3.

Chociaż na razie poinformowano oficjalnie jedynie o tym, że Plants vs. Zombies w przyszłym miesiącu trafi na Xbox Live, to wypowiedź udzielona przez studio Popcap Games na temat możliwości pojawienia się tego tytułu również na PlayStation Network zdaje się w żaden sposób nie wykluczać takiej ewentualności.

– Do tej pory nie zapowiedzieliśmy pojawienia się gry na innych platformach, ale mogę powiedzieć, że PopCap uwielbia dostarczać swoje gry do tak wielu ludzi, jak jest to tylko możliwe – a to oznacza, tak wiele platform jak to możliwe! – stwierdził deweloper gry Plants vs. Zombies.

Przypomnijmy, że Plants vs. Zombies zadebiutuje na Xboksie 360 już 8 września w cenie 1200 MSP.

Zgłoś błąd