News

GeForce GTX 590 już dostępny w komputerach CyberPower

Jeden z najbardziej znanych i największych producentów tzw. komputerów dla graczy, czyli CyberPower, bardzo szybko reaguje na rzeczy dziejące się w świecie IT. Już można kupić super PC-ta z serii Fang EVO, Black Pearl, Gamer 3D lub Xtreme FTW z kartą graficzną Nvidia GeForce GTX 590 i to w wersji chłodzonej cieczą!

Co prawda wariant z niereferencyjnym chłodzeniem będzie dostępny tylko w komputerze Fang EVO Black Mamba, ale to i tak dość znaczący fakt. Oczywiście w ten sposób grafika będzie miała niskie temperatury pracy, które nie mogą się zmarnować, więc będzie także miała podniesione zegary poszczególnych elementów. Już bez tego jest potworem wydajności, ale skoro można mieć jeszcze więcej...

Dla przypomnienia - standardowy GTX 590 jest wyposażony w 1024 jednostki CUDA, 3 GB pamięci GDDR5, a jego taktowania wynoszą odpowiednio 607/1215/3414 MHz. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie się prezentować egzemplarz chłodzony cieczą. Wiemy natomiast, że wspominany komputer Fang EVO Black Mamba z dwurdzeniową kartą Nvidii będzie można kupić za 1500 dolarów. Oczywiście na stronie CyberPower.

Zgłoś błąd