News

Europejska beta ModNation Racers w przyszłym tygodniu

Sony Computer Entertainment Europe poinformowało, że już w przyszłym tygodniu europejscy gracze będą mogli przetestować wersję beta gry ModNation Racers. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Europeskie betatesty ModNation Racers rozpoczną się 22 stycznia i potrwają do 14 lutego. Będzie w nich mogło wziąć udział 100 tysięcy graczy z naszego kontynentu. Żeby załapać się na testy trzeba znaleźć się w pierwszej setce tysięcy graczy, którzy w dniu 21 stycznia zalogują się do sklepu PSN i pobiorą stamtąd wersję beta gry. Po jej pobraniu trzeba już tylko poczekać na wyścigi, które rozpoczną się, jak już wspominaliśmy, 22 stycznia.

Na wszystkich, którym uda się wziąć udział w betatestach ModNation Racers, czekają cztery trasy przygotowane przez deweloperów ze studia United Front Games (wspieranego przez twórców cyklu MLB The Show, czyli Sony San Diego), z czego dwie są ekskluzywne dla Europejczyków. Co jednak ważniejsze, w wersji beta będzie również możliwość wypróbowania opcji Creation Station, za której pomocą można stworzyć swojego kierowcę, karta oraz zaprojektować alpejską trasę.

Na premierę pełnej wersji ModNation Racers przyjdzie nam poczekać do wiosny tego roku. Gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 3.

Zgłoś błąd