News

Bulletstorm nową grą studia People Can Fly?

People Can Fly, polskie studio deweloperskie mające na swoim koncie dwie odsłony Painkillera, zastrzegło sobie markę Bulletstorm. Prawdopodobnie taki tytuł będzie więc nosiła najnowsza produkcja polskiego zespołu.

O najnowszym projekcie warszawskiego studia deweloperskiego nie wiemy na razie praktycznie nic. Bulletstorm może jednak być nazwą gry, o której pierwszy raz mieliśmy okazję przeczytać jeszcze w 2008 roku, kiedy to EA zapowiedziało, że porozumiało się ze studiem Epic Games w sprawie wydania tajemniczego tytułu tworzonego przez współpracujące z drugą z wymienionych firm, studio People Can Fly. Przypomnijmy, że wspomniana, niezapowiedziana dotąd oficjalnie produkcja polskiego zespołu miała być grą akcji przeznaczoną na PC, PlayStation 3 oraz Xboxa 360.

Studio People Can Fly założone zostało w 2002 roku, a na swoim koncie ,oprócz dwóch gier z cyklu Painkiller (Painkiller i Painkiller: Battle out of Hell), firma ta ma również pecetowy port Gears of War, od którego rozpoczęła się współpraca z Epic Games.

Zgłoś błąd