Odkurzacz 13.0.0.900 PL

Pobierz plik (download)

Odkurzacz - informacje

Nazwa programu:Odkurzacz
Kategoria:Optymalizacja systemu
Producent:FranmoSoftware
Wersja:13.0.0.900 PL
Licencja:Freeware
Data dodania:2011-01-09 23:22:02
Ilość pobrań:2185
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: Odkurzacz

Odkurzacz jest programem przygotowanym przez polską grupę developerską FranmoSoftware. Jego głównym przeznaczeniem jest usuwanie zbędnych plików z dysku twardego i tym samym zwiększanie jego wolnej przestrzeni. Aplikacja dysponuje ogromną bazą reguł, które pozwalają na odnalezienie m.in. przestarzałych kopii zapasowych, plików z egzotycznymi językami interfejsu, czy też tymczasowo tworzonych, a następnie pozostawianych na dysku danych.

Sprzątanie HDD to jednak nie wszystko, co potrafi Odkurzacz. W programie znajdziemy również szereg modułów o różnym zastosowaniu. Wśród nich warto wyróżnić menedżer rejestru, który znajduje zbędne wpisy programów, czy też moduł do usuwania zablokowanych plików, których nie można się pozbyć w żaden inny sposób. Do codziennej konserwacji systemu służy Szybkie Oczyszczanie Dysku, które w błyskawiczny sposób wysprząta te foldery systemu, gdzie najczęściej składowane są pliki tymczasowe.

Odkurzacz został bliżej zaprezentowany w cyklu "Program Tygodnia". Polecamy również galerię, w której zaprezentowaliśmy interfejs aplikacji.

Pobierz plik (download)

Zgłoś błąd