Firefox 3.6.16 PL

Pobierz plik (download)

Firefox - informacje

Nazwa programu:Firefox
Kategoria:Przeglądarki internetowe
Producent:Mozilla Team
Wersja:3.6.16 PL
Licencja:MPL (Mozilla Public License)
Data dodania:2008-09-16 10:59:21
Ilość pobrań:3295
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: Firefox

Nowa wersja coraz popularniejszej przeglądarki. Firefox 3.6 w stosunku do poprzednich wydań oferuje oddzielenie procesów wtyczek, od głównego silnika programu. Dzięki temu ich nieprawidłowe działanie nie zakłóci stabilności aplikacji. Od wydania oznaczonego numerem 3.6.8 lepiej wspiera też najnowsze technologie webowe oraz jest stabilniejsza i bardziej bezpieczna.

Jak zapewnia producent, fundacja Mozilla, Firefox 3.6 jest prostszy w obsłudze i bardziej przyjazny. Przed zamknięciem okna przeglądarki z włączonymi kartami zapyta nas, czy na pewno chcemy to zrobić, pozwoli dopasować rozmiar paska adresu do indywidualnych preferencji, wznowi pobieranie pliku po przerwaniu połączenia czy resecie systemu, umożliwi powiększanie całej strony skalując tekst, obrazki i rozmieszczenie elementów. Najnowsza wersja przeglądarki została także wyposażona w inteligentny pasek adresu, który uczy się zachowań użytkownika, znacznie przyspieszając czas pracy.

Przeglądarka może być wyposażona w kilka tysięcy wtyczek, wśród których znajdują się takie, które pozwalają zarządzać zdjęciami, aukcjami, słuchać muzyki, sprawdzić prognozę pogody. Ponadto od wersji 3.6 przeglądarka umożliwia korzystanie z minimotywów, które zmieniają tło interfejsu. Ich liczba dostępna na stronach Mozilli sukcesywnie rośnie.

Pobierz plik (download)

Ten sam plik w innych wersjach

Zgłoś błąd