iTunes 10.5.3

Pobierz plik (download)

iTunes - informacje

Nazwa programu:iTunes
Kategoria:Odtwarzacze multimedialne
Producent:Apple Inc.
Wersja:10.5.3
Licencja:Freeware
Data dodania:2011-08-04 13:00:10
Ilość pobrań:2202
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: iTunes

iTunes to odtwarzacz muzyki, aplikacja do obsługi urządzeń z logo Apple i sklep z utworami w jednym. Producent promuje program, jako kompleksowe centrum multimedialne dla każdego komputera. Z poziomu iTunes użytkownicy mogą zaktualizować oprogramowanie iPoda, iPhone'a i iPada, uzyskać dostęp do plików tam umieszczonych, a także zmienić część ustawień, które nie są dostępne z poziomu interfejsu urządzenia.

Z każdą kolejną wersją Apple implementuje obsługę nowszych wersji mobilnego oprogramowania iOS, a także eliminuje znalezione błędy. Dzięki temu program działa stabilnie i jest funkcjonalny, acz trzeba przyznać, że lubi pochłonąć znaczną część zasobów systemowych.

Wraz z iTunes zintegrowano instalator odtwarzacza QuickTime, moduł Bonjour służący m.in. do drukowania dokumentów bezpośrednio z urządzenia mobilnego, a także moduł aktualizujący oprogramowanie, o czym wspomniano już wcześniej.

Od wersji 10.5.3 iTunes zostało rozbudowane o obsłuę serwisu iBooks, czyli elektronicznych, interaktywnych książek na iPady.

Pierwszy odnośnik do serwera lustrzanego pobierze wersję 32-bitową programu. Natomiast pod drugim znajdziemy wydanie 64-bitowe.


Zgłoś błąd