BS.Player 2.61.1065

Pobierz plik (download)

BS.Player - informacje

Nazwa programu:BS.Player
Kategoria:Odtwarzacze multimedialne
Producent:Webteh ltd
Wersja:2.61.1065
Licencja:Freeware
Data dodania:2008-09-11 22:05:26
Ilość pobrań:1084
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

BS.Player to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny cieszący się ogromną popularnością przez użytkowników na całym świecie.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie plików wideo, audio oraz strumieni radiowych i telewizyjnych. Co więcej pozwala na automatyczne otwieranie napisów do filmów. Jest wyposażona w playlistę plików, które użytkownik chce odtworzyć i wiele innych przydatnych właściwości.

BS.Player cechuje się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami. Program posiada wbudowaną bibliotekę multimediów, w której magazynowane są informacje o plikach multimedialnych znajdujących się na naszym komputerze. Za pomocą tej aplikacji użytkownik ma możliwość przechwytywania klatek z aktualnie odtwarzanego filmu. Dodatkowo możemy otwierać pliki AVI z większą ilością ścieżek audio, dzięki czemu mamy możliwość oglądania filmu z tą, którą jesteśmy zainteresowani.

Odtwarzacz jest prosty w użytkowaniu, bowiem posiada funkcję otwierania plików za pomocą mechanizmu drag & drop, wyposażony jest w łatwy interfejs, który można dowolnie zmieniać za pomocą skórek, czy wielojęzyczności.

BS.Player dostępny jest w trzech wersjach: bezpłatnej, PRO lite i PRO. Wersja bezpłatna wyświetla komponenty reklamowe. Wersja płatna wyposażona jest w dodatkowe funkcje

Pobierz plik (download)

Zgłoś błąd