ArcaVir 2010 System Protection 10.06.3203.9 x86 PL

Pobierz plik (download)

ArcaVir 2010 System Protection - informacje

Nazwa programu:ArcaVir 2010 System Protection
Kategoria:Pakiety bezpieczeństwa
Producent:Arcabit
Wersja:10.06.3203.9 x86 PL
Licencja:Trial
Data dodania:2008-08-22 15:30:45
Ilość pobrań:1446
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: ArcaVir 2010 System Protection

ArcaVir 2009 System Protection - to pakiet zabezpieczeń firmy ArcaBit. Zapewnia całościową ochronę komputera przed zagrożeniami z internetu. Moduł antywirusowy zapewnia wykrycie i usunięcie różnych wirusów, robaków, trojanów oraz programów typu spyware, adware i rootkit. Aplikacja chroni także przed kradzieżą poufnych danych.

Program skanuje przychodzącą i wychodzącą pocztę, połączenia i zawartość stron internetowych oraz blokuje obecność reklam w sieci web.

Menadżer procesów jest narzędziem ułatwiającym analizę problemu w sytuacjach nietypowych dla naszego komputera. Pozwala on na analizę listy uruchomionych w systemie aplikacji i zapoznanie się z wykorzystywanymi przez nie bibliotekami, otwartymi plikami i innymi zasobami systemowymi. Umożliwia również szybkie odnalezienie w Internecie informacji o wybranej aplikacji.

Moduł kontroli rodzicielskiej pozwala na dokładne określenie oglądanych stron. Użytkownik ma do dyspozycji kilka prostych mechanizmów kontrolnych. Dodatkowo użytkownik może określić w ustawieniach ArcaFirewall dostępność sieci.

Wersja demo wymaga rejestracji na stronie producenta.

Pobierz plik (download)

Zgłoś błąd