News

Watch_Dogs 2 - poznajcie zakamarki San Francisco

Twórcy z Ubisoftu zdecydowali się ujawnić najnowszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji, czyli gry Watch_Dogs 2. Tym razem wideo przenosi nas do rzeczywistości Marcusa Hollowaya i miasta San Francisco, w którym wraz z głównym bohaterem przyjdzie nam podejmować kolejne wyzwania.

Watch_Dogs 2 ma przed sobą dosyć trudne wyzwanie. Pierwsza odsłona cyklu nie zapisała się bowiem w pamięci graczy ze zbyt pozytywnej strony. Stało się tak za sprawą sporego, graficznego downgrade'u względem wcześniejszych zapowiedzi oraz dosyć ograniczonych możliwości w odniesieniu do swojego największego konkurenta na rynku, czyli GTA. Z jednej strony zatem Watch_Dogs 2 nie ma zbyt wysoko ustawionej poprzeczki, a z drugiej jednak fani z całego świata liczą na to, iż twórcom z Ubisoftu uda się wyciągnąć wnioski ze swojego dawnego faux pas i poprawią oni to, czego brakowało pierwszemu wcieleniu gry.

Jak do tej pory fani Watch_Dogs faktycznie nie mieli się o co martwić. Wszystkie zapowiedzi wskazują na to, że twórcy staraja sie słuchać uwag graczy, ulepszając poszczególne elementy rzeczywistości, otaczającej Marcusa Hollowaya. Jeśli ktoś dalej czułby jednak niedosyt, spece z Ubisoftu postanowili dostarczyć dziś najnowszy trailer, zapowiadający różne aktywności, jakim będziemy mogli poddawać się w wirtualnym San Francisco. Nowa dla cyklu lokacja zdaje się być znacznie większa od tej z pierwszej generacji gry, a dodatkowo okazuje się dużo bardziej interaktywna. W świecie podszytym bilionami zer i jedynek łatwo można się zagubić, a jak odnajdzie się w nim Marcus Holloway? Tego właściciele konsol obecnej generacji dowiedzą się już 15 listopada, a posiadacze popularnych "blaszaków" - dokładnie dwa tygodnie później.

Komentarze (4)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-4). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: james.

Cool game websaite

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 17:53

happy wheels 2 hacked

mahjong alchemy full screen

superfighters 2

bombit 5

Żyjecie

  • Goście

Napisano 3 gru 2016, 00:15

Żyjecie xd?

Kasia12

  • Goście

Napisano 21 mar 2017, 16:54

thanks for sharing i like this and i learned a lot.....

netspend login |

www.netspend.com

james

  • Goście

Napisano 29 cze 2017, 05:55

Pierwsza odsłona cyklu nie zapisała się bowiem w pamięci graczy ze zbyt pozytywnej strony.
json formatter online
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd