News

Świeże materiały z rozgrywki Watch Dogs 2

Wczoraj w sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w Watch Dogs 2. Ubisoft udostępnił swoje najnowsze dzieło kilku youtuberom związanym z grami wideo i pozwolił im podzielić się swoimi wrażeniami z widzami. Jeśli mało Wam oficjalnych filmików przygotowanych przez wydawcę, możecie prześledzić wrażenia tych, którzy mieli już pierwszy kontakt z tytułem.

Gameplay'e z Watch Dogs 2 pojawiają się w internecie od kilku dni. Wczoraj kolejny materiał opublikował na swoim kanale Arekkz, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z rozgrywki. Widzowie mieli okazję zobaczyć jak Marcus Holloway łamie zabezpieczenia posługując się zdalnie sterowanym robotem oraz dronem. Youtuber pokazał także interakcję w sklepie z ubraniami, kupił pojazd w salonie samochodowym oraz zaprezentował kilka animacji dzięki którym możemy wejść w kontakt z postronnymi przechodniami (np. głaszcząc czyjegoś zwierzaka, machając ręką lub pokazując środkowy palec). W grze oczywiście będziemy mogli zrobić sobie selfie co zresztą wydaje się być naturalną funkcją w produkcji w której naszą główną bronią jest smartfon.

Wszystko wskazuje na to, że firma Ubisoft znacząco urozmaiciła serię Watch Dogs. W jej najnowszą odsłonę zagramy już w listopadzie – gra dostępna będzie w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli wciąż mało Wam materiałów z drugiej części hakerskiej produkcji, śledźcie portal YouTube – filmy kolejnych gamerów pojawiają się bardzo szybko, a każdy z nich opowiada i prezentuje coś innego. Poniżej możecie sprawdzić 17-minutowy materiał użytkownika GameAppeal:

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Finish My Mechanical.

wings io

  • Goście

Napisano 4 sty 2018, 04:16

I am looking to learn more about this issue. Thank you for sharing. I will follow this site regularly. wings io

Finish My Mechanical

  • Goście

Napisano 9 kwi 2018, 08:58

I Personally Like Your Post; Finish My Mechanical Engineering Project Help You Have Shared Good Insights And Experiences. Keep It Up.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd