News

Watch_Dogs 2 - zwiastun z nowej misji

Producenci z Ubisoftu zdecydowali się ujawnić światu kolejną zapowiedź swojej nadchodzącej, wielkiej premiery, czyli gry Watch_Dogs 2. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się konkretnej misji, z którą w rozgrywce będziemy musieli zmierzyć się wraz z bohaterem Marcusem Hollowayem.

Twórcy z Ubisoftu nie przestają zasypywać nas informacjami na temat swojej najnowszej produkcji, czyli szumnie zapowiadanego Watch_Dogs 2. Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, jak mocnego sprzętu będziemy potrzebować do odpalenia tytułu. Deweloperzy poinformowali również, że właściciele korzystający z popularnych komputerów PC zmuszeni będą nieco poczekać na debiut, ale na szczęście niezbyt długo, bowiem premierę tej wersji gry przesunięto o dwa tygodnie, na 29 listopada. Dziś natomiast Ubisoft postanowił odwdzięczyć się za wyrozumiałość fanów względem swojej małej wpadki, publikując najnowszy zwiastun prosto z rozgrywki.

Tym razem mamy okazję podglądać Marcusa Hollowaya w czasie akcji, gdy wykonuje on jedną z misji, zwaną Zodiac Killer. Jest to bonusowe zadanie dostępne dla graczy, którzy zdecydują się na zakup Watch_Dogs 2 w przedsprzedaży. Nasz bohater musi w nim dopaść mordercę grasującego po Oakland, gdyż okazuje się on zupełnie nieuchwytny dla policji. Misję fabularnie oparto na autentycznych wydarzeniach z terenów San Francisco z lat 60-tych, co dodatkowo powinno rozbudzić wyobraźnię graczy. Sama końcówka zapowiedzi wskazuje na to, że finalnie zadanie raczej uda nam się wypełnić, ale jak to uczynimy i czy w istocie tak się stanie - tego dowiemy się dopiero po premierze gry. Watch_Dogs 2 zadebiutuje na rynku już 15 lipca. Tytuł początkowo trafi wyłącznie na platformy PlayStation 4 oraz Xbox One, a dwa tygodnie później również na komputery PC.

Komentarze (12)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

cool

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 17:50

mahjongalchemy.space
superfighters hacked
happy wheels ninja
http://www.bombit-5.com/

Guest

  • Goście

Napisano 24 paź 2017, 09:44

Yes, the article I was looking for. Your article gives me another approach on the subject. I hope to read more articles from you.

abcya

Robina

  • Goście

Napisano 19 lut 2018, 20:32

  AVRiQ
AVRiQ - Data Recovery
AVRiQ Crunchbase

Jennifer Dugas

  • Goście

Napisano 15 mar 2018, 08:01

This site and the resources you provide is really nice keep it up. Expander PLC Assignment Help Such a nice post, keep providing good resources.

sevices

  • Goście

Napisano 6 kwi 2018, 12:22

<a href = "https://blueprints.l...ntu/spec/loans
"> 12 month payday loans </a> <br>
<a href =" http: //12monthloansb....zohosites.com /
"> 12 month loans bad credit </a> <br>
<a rel="nofollow" href=" http://12monthloan.s...or-bad-credit"> 12 month loans direct lenders </ a> <br>
< a href = " http: //www.apsense.c...uld-know.html"> loans for unemployed with benefits </ a> <br>
<a href = " http: //www.facecool ... .to-unemployed "> 12 month loans to unemployed </ a> </ p>

Reliability Analysis Project Help

  • Goście

Napisano 9 kwi 2018, 06:13

This Is Really A Great Stuff For Sharing. Reliability Analysis Homework Help Thanks For Sharing.

Formatting Values in SAS Homework Help

  • Goście

Napisano 9 kwi 2018, 07:41

Hi Buddy, Your Blog' S Design Is Simple And Clean And I Like It. Your Blog Posts About Online Writing Help Are Superb. Formatting Values in SAS Homework Help Please Keep Them Coming. Greets!

Android Homework Help

  • Goście

Napisano 9 kwi 2018, 08:03

This Is Really A Great Stuff For Sharing. Android Homework Help Thanks For Sharing.

Android Programming Assignment Help

  • Goście

Napisano 9 kwi 2018, 08:06

They Are Not Able To Finish The Writing Assignments On Time. Android Programming Assignment Help For Some Students, Writing Any Writing Assignments Is Able To Waste Their Time
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd