News

Watch_Dogs 2 - zwiastun z nowej misji

Producenci z Ubisoftu zdecydowali się ujawnić światu kolejną zapowiedź swojej nadchodzącej, wielkiej premiery, czyli gry Watch_Dogs 2. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się konkretnej misji, z którą w rozgrywce będziemy musieli zmierzyć się wraz z bohaterem Marcusem Hollowayem.

Twórcy z Ubisoftu nie przestają zasypywać nas informacjami na temat swojej najnowszej produkcji, czyli szumnie zapowiadanego Watch_Dogs 2. Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, jak mocnego sprzętu będziemy potrzebować do odpalenia tytułu. Deweloperzy poinformowali również, że właściciele korzystający z popularnych komputerów PC zmuszeni będą nieco poczekać na debiut, ale na szczęście niezbyt długo, bowiem premierę tej wersji gry przesunięto o dwa tygodnie, na 29 listopada. Dziś natomiast Ubisoft postanowił odwdzięczyć się za wyrozumiałość fanów względem swojej małej wpadki, publikując najnowszy zwiastun prosto z rozgrywki.

Tym razem mamy okazję podglądać Marcusa Hollowaya w czasie akcji, gdy wykonuje on jedną z misji, zwaną Zodiac Killer. Jest to bonusowe zadanie dostępne dla graczy, którzy zdecydują się na zakup Watch_Dogs 2 w przedsprzedaży. Nasz bohater musi w nim dopaść mordercę grasującego po Oakland, gdyż okazuje się on zupełnie nieuchwytny dla policji. Misję fabularnie oparto na autentycznych wydarzeniach z terenów San Francisco z lat 60-tych, co dodatkowo powinno rozbudzić wyobraźnię graczy. Sama końcówka zapowiedzi wskazuje na to, że finalnie zadanie raczej uda nam się wypełnić, ale jak to uczynimy i czy w istocie tak się stanie - tego dowiemy się dopiero po premierze gry. Watch_Dogs 2 zadebiutuje na rynku już 15 lipca. Tytuł początkowo trafi wyłącznie na platformy PlayStation 4 oraz Xbox One, a dwa tygodnie później również na komputery PC.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Robina.

cool

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 17:50

mahjongalchemy.space
superfighters hacked
happy wheels ninja
http://www.bombit-5.com/

Guest

  • Goście

Napisano 24 paź 2017, 09:44

Yes, the article I was looking for. Your article gives me another approach on the subject. I hope to read more articles from you.

abcya

Robina

  • Goście

Napisano 19 lut 2018, 20:32

  AVRiQ
AVRiQ - Data Recovery
AVRiQ Crunchbase
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd