O nas

Wortal PC Centre istnieje od 2004 roku. Tworzony jest przez pasjonatów nowych technologii. Porusza szeroki zakres tematów: sprzęt komputerowy, oprogramowanie, gry komputerowe i konsole, internet, bezpieczeństwo, biznes itd. Zawartość serwisu uzupełniana jest przed zespół redakcyjny, liczący obecnie 15 redaktorów i współpracowników. Na łamach PC Centre znaleźć można blisko 4000 aktualności i około 400 artykułów.

Portal zyskuje coraz większe grono Czytelników, którzy cenią profesjonalizm serwisu i kreatywne podejście redakcji do tego medium internetowego. Dla wielu z nich jesteśmy punktem odniesienia podczas podejmowania decyzji na temat zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i gier.

Istotną częścią naszego serwisu jest forum dyskusyjne, na którym użytkownicy świadczą sobie nawzajem pomoc związaną z użytkowaniem komputerów. Jest to także miejsce, które służy rozwojowi społeczności ludzi, których pasją są nowe technologie.

Numer ISSN

Biblioteka Narodowa przyznała dla PC Centre numer identyfikacyjny wydawnictw ciągłych. Dzięki temu jesteśmy jednym z nielicznych polskich serwisów internetowych zajmujących się tematyką komputerów posiadających numer ISSN: 1986-1843.

Współpraca

PC Centre współpracuje z wieloma firmami i instytucjami. Redakcja naszego serwisu zaangażowana jest w rozmaite inicjatywy związane z rozwojem branży i promocją wartościowych produktów. Otwarci jesteśmy na nowe, w tym także nietypowe wyzwania.

Więcej informacji na temat możliwości współpracy

Reklama

Nasz serwis jest świetną platformą do promowania usług i produktów z branży nowych technologii. Nasze łamy odwiedza wielu internautów interesujących się komputerami, dzięki czemu Państwa przekaz reklamowy będzie mógł precyzyjnie trafić do tej właśnie grupy: młodych ludzi, mieszkańców dużych miast.

Więcej informacji na temat możliwości reklamy

Zgłoś błąd