News

Najlepsze dodatki do Firefoksa

Mozilla Firefox - przeglądarka dostosowana do Twoich potrzeb

Denerwują Cię wyskakujące reklamy, których nie można zamknąć. Irytuje Cię, gdy Firefox zacina się, gdy próbujesz otworzyć dokument PDF? Czas to zmienić! W niniejszym artykule znajdziesz opis rozszerzeń, które pomogą między innymi w blokowaniu niechcianych okienek i zapobieganiu „zacinania się” przeglądarki przy próbie otwarcia pliku w formacie PDF. Po przeczytaniu tego artykułu także pobieranie filmów z Youtube bądź z innych serwisów nie powinno być problemem.

Dodatki

Udoskonal swojego Firefoxa

Skąd pobrać rozszerzenia?

Rozbudowana baza rozszerzeń znajduje się pod adresem https://addons.mozilla.org/pl/firefox/ (oficjalna strona producenta). Całość podzielono na siedemnaście kategorii, np: modyfikacje interfejsu, narzędzia językowe, narzędzia wyszukiwania, paski narzędzi, etc.

Udoskonal swojego Firefoxa

Przy każdym z dodatków pokazana jest ilość pobrań, co daje realne pojęcie o jego popularności. Oprócz tego jakość dodatku może być oceniana w skali 1-5. Przeczytać możemy także recenzje (komentarze) tych, którzy już go pobrali i poznali.

Dodawanie rozszerzeń do Firefoxa

Aby zainstalować rozszerzenie do Firefoxa, należy kliknąć na przycisk Dodaj do programu Firefox, który znajduje się obok opisu dodatku.

Udoskonal swojego Firefoxa

Ukaże się wówczas komunikat o bezpieczeństwie - "należy instalować dodatki pochodzące wyłącznie ze źródeł godnych zaufania".

Udoskonal swojego Firefoxa

Jeżeli jesteś pewny/a źródła, z którego pobierasz wtyczkę i chcesz ją dodać do przeglądarki, kliknij Zainstaluj.

Kompatybilność z przeglądarką

Nie każde rozszerzenie będzie poprawnie współpracowało ze wszystkimi wersjami Firefoxa. Nie powinno się instalować tych dodatków, które nie są z nim kompatybilne, bo może to doprowadzić do powstania różnych błędów.

Przy każdym z dodatków jest podana informacja „Działa z”, która wskazuje, dla których wersji przeznaczony jest konkretna wtyczka. Należy zwracać na nią szczególną uwagę.

Udoskonal swojego Firefoxa

Udogodnieniem jest możliwość skorzystania z wyszukiwarki dodatków kompatybilnych z odpowiednią wersją Firefoxa. Np. w przypadku korzystania z trzeciej odsłony przeglądarki, wystarczy na pasku wyszukiwania kliknąć w opcję Zaawansowane i wybrać kryterium wersja 3.0.

Udoskonal swojego Firefoxa

Zawężając wyniki tylko do tych przeznaczonych do wersji 3.0, uzyskamy ponad trzytysięczną listę.

Strona: 1 2 3 4 Następna

Komentarze (291)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: www.office.com/setup.

replique montre

  • Goście

Napisano 9 mar 2016, 07:48

Merci de partager avec nous la description extension Firefox. Je vais partager immédiatement sur facebook

mobdro-downloads app

  • Goście

Napisano 8 sie 2016, 20:04

Mobdro Apk is application that will allow you to watch spouting. Nowadays, live spouting has transformed into the better way to deal with get entertained. Likewise, you won't simply watch the spilling from PC furthermore from cell phone too. Mobdro Apk download android is better way to deal with value the spouting from android with any brands of cell phone. You can value the upgraded video from site and the updated TV plan moreover. Of course, you won't simply get the video however the other entertainment as well. In other to get Mobdro Apk on your android, you need to download it.

Gość

  • Goście

Napisano 2 wrz 2016, 00:33

192.168.1.1 192.168.1.1 192.168.1.1 192.168.1.1

Polisson

  • Goście

Napisano 31 paź 2016, 10:37

Thanks This is very useful !
hoverboard

Chloé

  • Goście

Napisano 13 lis 2016, 11:34

Nie każde rozszerzenie będzie poprawnie współpracowało ze wszystkimi wersjami Firefoxa.  mon vin personnalisé

Gree

  • Goście

Napisano 5 sty 2017, 22:58

Really perfect website, you are so kind to share me all the tips, thanks much.
like shoes

Guest

  • Goście

Napisano 17 sty 2017, 10:19

This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love
seeing that understand the value of providing a quality resource for free. :) :)
bloons tower defense 5
super smash flash 2

Mobdro

  • Goście

Napisano 28 sty 2017, 06:56

Some of the things that are easy to see in this post for having is Mobdro for iPhone which lets tv streaming to the next level and learn How to install Mobdro on firestick with pc

Guest

  • Goście

Napisano 29 sty 2017, 09:58

Thy for sharing !

Comment grossir des fesses ?

dubai safari tour rates

  • Goście

Napisano 5 lut 2017, 14:02

Such a nice post, keep up the fantastic work.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd