News

Świąteczna aktualizacja z DLC do Battlefielda 4

Światło dzienne ujrzała dzisiaj nowa aktualizacja do Battlefielda 4, która poza oczywistymi usprawnieniami obejmuje też osobne DLC. I wszystko za darmo.

Kto próbował uruchomić Battlefielda 4 na komputerze lub konsoli, z pewnością już wie, że świąteczna aktualizacja jest gotowa do pobrania. A warto się w nią zaopatrzyć, bo obejmuje kilka nowości, w tym DLC Legacy Operations – i oczywiście nic za to nie zapłacimy. Więcej szczegółów na temat dodatku można podpatrzyć w poniższym trailerze:

O ile jednak aktualizacja pobierze się automatycznie, tak samo DLC trzeba własnoręcznie odnaleźć w odpowiednim sklepie swojej platformy. Warto też zwrócić uwagę, że Legacy Operations niestety nie wyjdzie na Xboxa 360 i PlayStation 3, ponieważ mapa Dragon’s Valley jest po prostu za duża na starzejącą się architekturę poprzedniej generacji.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd