News

Service Pack 1 dla MS Office'a 2010 zapowiedzany

Pierwszy zestaw poprawek do pakietu biurowego Office 2010 ma się ukazać już pod koniec czerwca bieżącego roku. Co w nim znajdziemy?

Wraz z pierwszym Service Packiem Microsoft planuje wprowadzić oficjalną obsługę przeglądarek IE 9 oraz Chrome w usłudze Office Web Apps, czyli internetowej wersji aplikacji biurowych wchodzących w skład pakietu.

Ponadto w dodatku znajdziemy szereg poprawek i usprawnień. Dotyczyć będą one między innymi widoku prezentacji w Power Poincie, który teraz ma lepiej współpracować z aplikacjami Project Server i SharePoint Server. W webowym Outlooku znajdziemy natomiast funkcję podglądu załączników. Naturalnie poza tym możemy liczyć na szereg mniejszych usprawnień i uaktualnień. Prócz nich w skład dodatku wejdą też poprawki wydane wcześniej w ramach usługi Windows Update.

Service Pack 1 dla Microsoft Office'a 2010 ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca. Ma zostać udostępniony od razu we wszystkich wersjach językowych. 

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd