News

Microsoft podkreśla wysoki poziom bezpieczeństwa w Windows 10

Microsoft zrobił naprawdę sporo, aby wypromować swój najnowszy system operacyjny, a także jego funkcje stworzone z zarówno z myślą o zwykłych użytkownikach jak i firmach. Przedsiębiorstwo chętnie podkreśla też istnienie Cortany oraz opowiada o korzyściach wynikających z korzystania z jednego systemu operacyjnego na komputerach, tabletach i smartfonach.

Microsoft postanowił pójść dalej i zajął się promowaniem ulepszeń związanych z bezpieczeństwem, które znajdziemy w dziesiątce. Specjalna nowa strona internetowa podkreśla, jak w oprogramowaniu przedsiębiorstwa poprawiono bezpieczeństwo i ochronę swoich użytkowników przed zagrożeniami.

Na stronie szczegółowo zaprezentowano sposób, w jaki Microsoft zapewnia bezpieczeństwo w Windows 10, w tym jak chroni informacje czy tożsamość użytkowników. Pod tym linkiem znajdziemy pełne informacje na ten oraz inne tematy związane z bezpieczeństwem w dziesiątce.

Windows 10 Ta

Zapewne tego typu działania mają wpłynąć na zwiększenie zaufania użytkowników, którzy swego czasu wyrazili niezadowolenie z wszechobecnej inwigilacji Microsoftu w Windows 10. Przedsiębiorstwo uzasadnia to jednak troską o swoich użytkowników.

Windows 10 zaraz po premierze w lipcu 2015 roku został całkiem dobrze przyjęty przez użytkowników, dzięki czemu Microsoft małymi krokami zbliża się do celu, jakim jest miliard użytkowników  dziesiątki w ciągu 2 - 3 lat od premiery.

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: det.

ruan123

  • Goście

Napisano 28 lip 2017, 09:15

, air jordan shoes
, michael kors australia
, coach outlet store online
, coach outlet online
, cheap jordans 2017
, coach outlet online
, new jordans coming
, coach factory outlet online
, cheap jordan shoes
, coach outlet
, coach factory outlet
, cheap jordans
, coach factory outlet store online
, cheap kate spade
, kate spade outlet
, coach outlet store online
, cheap air jordan
, cheap jordans
, coach factory outlet
, michael kors factory outlet
, cheap jordan shoes

det

  • Goście

Napisano 4 sie 2017, 21:26

niepoważni telemetria ,nVidia stery telemetria,zabija moc łącza z internetem,laguje gry,wywala programy,nie obsługuje starszych direct,samo czyste zło,komuś się pomyliło słowo bezpieczeństwo z padliną
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd