News

Facebook wprowadza bardziej spersonalizowane powiadomienia

Facebook poinformował wczoraj o wprowadzeniu zmian w swojej aplikacji na systemy iOS oraz Android. Użytkownikom będą wyświetlane indywidualne karty powiadomień oparte na lokalizacji, które bardziej spersonalizują wyświetlane informacje.

Jak napisał Facebook na swoim blogu, ludzie od dawna chcieli otrzymać możliwość dodawania ważnych informacji w jednym miejscu, aby później móc je łatwo zobaczyć. Po włączeniu historii lokalizacji w ustawieniach, użytkownik otrzyma dostęp do wiadomości, imprez i wydarzeń. Nie zabraknie również aktualizacji pogody i ostrzeżeń np. w razie burz. Wyświetlone zostaną pobliskie restauracje (w tym ich opinie i linki do stron na Facebooku), filmy, które można obejrzeć w pobliskim kinie czy wyniki sportowe bazujące na strony, które zostały polubione.

facebook zyski

Co ważne, korzystanie z tych funkcji będzie opcjonalne, a po dokonaniu aktualizacji (która będzie stopniowo wprowadzana i najpierw trafi do mieszkańców USA) dotychczasowe ustawienia powiadomień nie zostaną zmienione.

Facebook zapewnił także, że wciąż będzie słuchać opinii swoich użytkowników, które często pozwalają skierować działania serwisu w odpowiednią stronę.

Możliwości te mogą brzmieć znajomo dla osób korzystających z Google Now, ponieważ dostępne są tam podobne funkcje.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: spyinsta.

spyinsta

  • Goście

Napisano 6 kwi 2018, 12:14

Among all the who wants to spy on social media for someone profiles here is for valuable tricks to how to hack an instagram account it is real working application so far use by world wide hackers.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd