Two Worlds II zadebiutuje we wrześniu
Reality Pump, studio odpowiedzialne za stworzenie Two Worlds i pracujące obecnie nad kontynuacją serii, podało datę premiery Two Worlds II. Gra zadebiutuje we wrześniu.
Dokładniej mówiąc gra pojawi się na półkach sklepowych w Ameryce Północnej 14 września, natomiast w Europie 17 dnia tego samego miesiąca. Nieznana jest data polskiej premiery gry. Two Worlds II ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Polskim wydawcą gry jest CD Projekt.
Two Worlds II to kontynuacja gry wydanej w 2007 roku, która do dziś uznawana jest za jedną z najbardziej rozbudowanych polskich produkcji RPG. Stworzyło ją studio Reality Pump, w przeszłości odpowiedzialne między innymi za serię Earth. Two Worlds było jedną z pierwszych polskich gier wydanych na Xbox 360. Two Worlds II z kolei będzie jedną z pierwszych polskich produkcji, która zostanie wydana na PlayStation 3.


