News

Opera 10.51 w wersji dla Windows już dostępna

Opera Software zaprezentowała nową odsłonę swojej przeglądarki. Zdaniem autorów wersja 10.51 bije rekordy szybkości.

W stosunku do poprzedniego wydania oznaczonego numerem 10.50 nowa Opera jest szybsza o nawet trzydzieści procent (według testów Peacekeeper, Sunspider oraz V8). Autorzy Operę porównali także z konkurencyjnymi przeglądarkami (wyniki prezentujemy poniżej).

Poza wydajnością w programie poprawiono także zabezpieczenia oraz stabilność. O wszystkich zmianach można przeczytać na stronie Opera Software.

Jak dotąd Operę 10.51 wydano jedynie na systemy Windows. Autorzy informują, że wersje przeznaczone dla komputerów z Linuxem i Mac OS wymagają jeszcze dopracowania.

Operę w najnowszej wersji można pobrać w dziale Download.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: slope.

MILANS

  • Redakcja
  • 1360 postów

Napisano 25 mar 2010, 23:52

całkiem fajna ta Opera. Zupełnie nowy styl i chyba nieco szybsza

D154573R

  • Użytkownicy
  • 226 postów

Napisano 26 mar 2010, 11:57

Bardzo szybka, wersja 10.50 miała wkurzający błąd w RSS, ale tutaj już jest dobrze :)

Jedna rada dla osób, które miały poprzednią wersję i coś w niej grzebały. Po instalacji nowej Opery może się okazać, że nie wszystko wygląda tak jak powinno więc klikacie prawym -> Dostosuj i przywracacie domyślą konfiguracje danego elementu ;) Wiem bo musiałem.

slope

  • Goście

Napisano 31 maj 2018, 09:18

Well, this is my first visit to your blog! Your blog provided us valuable information .You have done a marvelous job
- slope
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd