News

EA wydawcą Brutal Legend

EA Partners wyciągnęło pomocną dłoń w kierunku Brutal Legend. Gra studia Double Fine Productions od jakiegoś czasu pozostawała bez wydawcy.

Brutal Legend zostanie wydane przez Electronic Arts wiosną przyszłego roku. Gra pojawi się na dwóch platformach: PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Brutal Legend było jednym z tytułów ze stajni Sierry, które zostały porzucone w procesie tworzenia się firmy Activision Blizzard. W grze wcielimy się w postać Eddiego Riggsa, który został przeniesiony do świata fantasy bazującego na kulturze rockowej.

- W Brutal Legend przeniesiecie się do świata, jakiego nie dane Wam było do tej pory zobaczyć, a który stanowi kombinację wszystkich elementów, o których kiedykolwiek pomyślałem , że są fajne w naszym świecie. - tak opisuje swoją najnowszą produkcję Tim Schafer.

W grze usłyszymy głosy znanych postaci świata heavy metalu. Będą wśród nich: Rob Halford (Judas Priest), Lemmy Kilmister (Motorhead) i Ronnie James Dio (Dio/Black Sabbath). Natomiast Jack Black (Tenacious D) użyczy swojego głosu głównemu bohaterowi.

Zgłoś błąd