News

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

Nvidia i obsługa wielu monitorów na jednej karcie?

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Zotac GeForce GTX 560 Multiview
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GF114
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 820 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1002 MHz (efektywnie 4004 MHz)

Wprowadzenie technologii Eyefinity przez AMD było sporym ciosem dla Nvidii. Zieloni w swoich referencyjnych konstrukcjach nie implementowali obsługi wielu monitorów. Sytuacja ta zmieniła się wraz ze wprowadzeniem konstrukcji autorskich współpracujących z Nvidią firm. Dziś na warsztat weźmiemy kartę firmy Zotac, konkretnie zaś model GeForce GTX 560 Multiview. Zapraszamy do lektury najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Karta dotarła do redakcji w niewielkich rozmiarów kartonowym opakowaniu. Tradycyjnie dla Zotaca jego kolorystyka oparta jest na dwóch kontrastujących ze sobą kolorach: pomarańczowym i czarnym. Na froncie umieszczono grafikę przedstawiającą trzy cybernetyczne postaci. Nie zabrakło oczywiście także informacji o samej karcie oraz tradycyjnie kilku sygnaturek.

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

W skład zestawu wchodzą:

  • instrukcja obsługi,
  • instrukcja szybkiej instalacji,płyta ze sterownikami,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • dwie przejściówka Molex – PCIe.

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

Wyposażenie nie jest zbyt bogate, choć z drugiej strony nie powinniśmy mieć do niego zastrzeżeń. Najpotrzebniejsze elementy, takie jak konektor video czy przejściówki dla zasilania konstrukcji są na swoim miejscu.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd