News

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

W tym maleństwie drzemie demon

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile (11202-10-20G)
Producent: Sapphire
Procesor graficzny: Cape Verde PRO
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 800 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1125 MHz (efektywnie 4500 MHz)

Czy karta dedykowana komputerom HTPC może pozwalać na komfortową grę w najnowsze hity? Jak zwiększyć wydajność takiego PC i czy istnieje sens podkręcania układu graficznego umieszczonego na maleńkim PCB bez mocnych faz zasilania? Te pytania postawiliśmy sobie przed testem Sapphire Radeona HD 7750 Low Profile, a teraz mamy na nie odpowiedź i z chęcią podzielimy się z Wami naszą wiedzą na ten temat. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile dotarł do naszej redakcji zapakowany w niewielkie, utrzymane w ciemnej kolorystyce opakowanie, z którego frontu uśmiecha się do nas pani komandos – ostatnio mocno eksploatowany przez Szafira motyw. Nasz kobiecy render jest otoczony przez kilkanaście sygnaturek, z których najciekawsza mówi nam o przeznaczeniu karty – urządzenie świetnie współpracuje z obudowami Mini-ITX ze względu na niski profil konstrukcji.

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

W opakowaniu znalazły się:

  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • ulotki reklamowe,
  • płyta ze sterownikami,
  • kabel HDMI,
  • przejściówka microHDMI – HDMI,
  • konektor DVI-I – D-Sub,
  • przejściówka miniDP – DisplayPort.

Sapphire Radeon HD 7750 Low Profile

Urządzenie zostało wyposażone w cały zestaw przejściówek. Producent zadbał nawet o dołączenie konektora microHDMI – HDMI, co jest naprawdę godne pochwały. Brakuje w sumie jedynie mostka CrossFire, co jednak ma nie ma żadnego przełożenia na użytkowanie karty, gdyż ta złącza CF nie posiada.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: setab001.

setab001

  • Goście

Napisano 12 sie 2013, 11:10

mam kompa htc wiec nic lepszego nie mogłem kupić
czekam asz dojdzie napisze co i jak
test zrobie na cs;go
stara low profile hd4650 na low ustawieniach 800 na 600
125 stałych fps czyli nawet na gali dochodziło do 180 fps na d2
mysle ze stałe 200 powinna osiągrąc na low profile
pisze o low profile karcie bo nic innego i większego do mojej budy nie wejdzie!!!! acha procesor Q9300 4 rdzenie 2.55 bardzo dobry
a buda to accer x3812
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd