News

Ranking najpopularniejszych produktów 2011 roku

Co cieszyło się największym zainteresowaniem w 2011 roku?

Koniec roku za pasem. Sklepy wietrzą magazyny i kuszą klientów rzucającymi się w oczy promocjami. Odłożyliście nieco zaskórniaków na ten okres i nie wiecie, na co je wydać? Zachęcamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem najpopularniejszych produktów roku 2011 przygotowanym wraz z serwisem Skąpiec.pl.

Zaprezentowane na kolejnych stronach wykresy to efekt badania, jakie przez miniony rok (a konkretnie od stycznia do listopada) prowadził serwis porównujący ceny w sklepach internetowych Skąpiec.pl. Na podstawie otrzymanych danych przygotowaliśmy zestawienie towarów, które cieszyły się największą popularnością. Na każdej z podstron znajdziecie wykres wraz z omówieniem, które będą odpowiadały jednej z kategorii: kart graficznych, płyt głównych, procesorów, notebooków, komputerów stacjonarnych, smartfonów, tabletów, a także systemów operacyjnych i oprogramowaniu zabezpieczającemu.

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Gertrud.

MILANS

  • Redakcja
  • 1360 postów

Napisano 28 gru 2011, 00:56

Trzeba pamiętać, że jest to ranking najczęściej wyszukiwanych a nie najczęsciej kupowanych produktów. Wspomniane wyżej zestawienie dotyczy raczej preferencji świadomych konsumentów. Jestem niemal przekonany, że rzeczywisty udział proceosów AMD z nizszej półki jest sporo większy.

Gertrud

  • Użytkownicy
  • 955 postów

Napisano 28 gru 2011, 01:10

Dokładnie tak, dlatego w treści nie padło ani razu słowo kupowanych, ani wybieranych. Niemniej liczba wyszukań w dużym stopniu odzwierciedla też liczbę zakupów (choć nie zawsze, jak może być w przypadku procesorów AMD). Przykład tego mamy np. w smartfonach.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd