News

MSI Radeon R9 270X Hawk

Seria R9 270X cieszy się uznaniem graczy, bo oferuje całkiem dobrą wydajność w akceptowalnej dla większości graczy cenie. Producenci kart graficznych zauważyli ten trend i zalewają rynek całą masą konstrukcji niereferencyjnych. Tym raczej przyszło nam się zmierzyć z kartą MSI, konkretnie zaś modelem R9 270X Hawk. Sprawdźmy, czy układ powtórzy dokonania swoich poprzedników z tej dobrze znanej "jastrzębiej" serii.

MSI R9 270X Hawk znalazł się w naszej redakcji w charakterystycznym dla tej serii opakowaniu. Na jasnym, wielokolorowym froncie znalazła się grafika przedstawiająca samolot odrzutowy, wokół którego umieszczono sygnaturki wskazujące na najważniejsze cechy sprzętu. Wiemy, że karta jest podkręcona, bo o tym producent także informuje już na pudełku.

MSI Radeon R9 270X Hawk

W środku znalazło się kilka dodatków, także tych dedykowanych osobom, które lubią podkręcać:

  • ulotka,
  • instrukcja obsługi,
  • przejściówka DVI – D-Sub,
  • kable do wyprowadzenia punktów pomiarowych,
  • dwie przejściówka 2x Molex – PCIe 6-pin.

MSI Radeon R9 270X Hawk

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: zygzagZ.

zygzagZ

  • Goście

Napisano 20 sty 2014, 16:02

Na 11 stronie (Kultura pracy) zapomnieliście pogrubić karty na wykresach ;)
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd