News

MSI Radeon R9 270 Gaming OC Edition

Karty Radeon R9 270 są specyficznymi układami. To w zasadzie te same karty, co Radeony HD 7870 i R9 270X, różniące się jedynie taktowaniem. W dzisiejszym teście przyjrzymy się gamingowej, podkręconej karcie MSI. Czy warto dopłacać do X w nazwie? A może wybrać zwykłego R9 270? Zapraszamy do lektury!

Produkt dotarł do nas zapakowany w średniej wielkości, czarno-czerwone kartonowe pudełko z motywem smoka na froncie. Typowa stylistyka związana z serią Gaming zawsze nam się podobała, więc i tutaj nie ma na co narzekać. Na opakowaniu nie znajdziemy zbyt wielu informacji o karcie, szczególnie na froncie.

MSI Radeon R9 270 Gaming

Ilość dodatków nie powala na kolana. Nie ma w nich nic nadzwyczajnego, ważne jednak, że producent udostępnia przejściówki, dzięki którym nie będzie problemu z podpięciem karty do jakiegokolwiek PC. W zestawie znajdują się:

  • ulotka,
  • płyta ze sterownikami,
  • przejściówka DVI – D-Sub,
  • przejściówka Molex – PCIe 6-pin.

MSI Radeon R9 270 Gaming

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: angelus.

angelus

  • Goście

Napisano 5 lis 2014, 20:05

mam pytanie, bo na kartach xfx tez piszczały cewki ale po 2-3 mc przestały, czy to tez u ww modelu sie stało?
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd