News

Manta PowerTabX MID 06

Niedrogi 10-calowy tablet ze średniej półki cenowej

Polski producent stawia coraz śmielsze kroki w segmencie urządzeń mobilnych. Do niedawna wypuszczał jedynie urządzenia z dolnej półki cenowej. Seria PowerTabX ma to zmienić. Testowany przez nas model MID 06 ma nie tylko przyzwoite parametry i Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, ale też cechuje się przyzwoitą jakością wykonania. Czy warto zwrócić na niego uwagę?

Manta PowerTabX MID 06 to urządzenie z najnowszej linii polskiego producenta. Za kwotę 800 zł otrzymujemy 10,1-calowy tablet z procesorem 1,2 GHz i najnowszą wersją systemu operacyjnego Android. W porównaniu z propozycjami innych marek – Apple’a, Samsunga, HTC – jest to wręcz śmieszna kwota. Oczywiście konsekwencją tego będzie szereg ustępstw. Jakich? Za chwilę się przekonamy.

IMG 1554A

Warto jeszcze dodać, że MID 06 to młodszy (i większy) brat modelu MID 05, który ma 7-calowy wyświetlacz. Oba urządzenia krótko po premierze doczekały się aktualizacji do nowszego Androida. Niestety użytkownicy muszą je przeprowadzić sami, co wiąże się z pewnym (co prawda znikomym, ale jednak) ryzykiem uszkodzenia gadżetu. Najlepiej wyposażonym i jednocześnie najdroższym modelem z serii jest MID 07, który wyposażono dodatkowo w moduł 3G i GPS.

 

Komentarze (4)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-4). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: music23.

xcf

  • Goście

Napisano 18 cze 2012, 18:05

Nigdy nie kupujcie Manty, jest to najgorsza firma jaka może być. Kupiłem mid 06 i strasznie się zacina chociaż już 1,2 giga "herca" ma. Po 1 dniu użytkowania wystawiam na Allegro.
Manta to gówno!!!

Lech

  • Goście

Napisano 3 cze 2013, 15:54

Manta to jest kpina - ignorancja i brak kompetencji. 22/01/2013 kupiłem tablet MID06, 5 dni później zepsuł się pierwszy raz, w naprawie był ponad 3 tygodnie. Po powrocie z naprawy popracował może z tydzień (1-2h dziennie pracy) i uległ znowu awarii, itd... z trzeciej naprawy odebrałem sprzęt 27 maja, aby super tablecik zepsuł się ponownie po 3 dniach (30/05) (4 awaria), popracował jakieś 2h. Z 5 miesięcy posiadania, grubo ponad 3 miesiące w naprawach + paliwo na dojazd, + mój czas i nerwy, stanowczo odradzam. Przy 3 naprawie napisałem pismo z żądaniem wymiany na nowy sprzęt i zwrot poniesionych kosztów. Pismo dołączyłem do tabletu, który został wysłany do serwisu. I co? Nic, zero odpowiedzi,tablet wrócił po "naprawie" z 3 rysami na tylnej obudowie. Sprawa "w toku" bo skierowałem się teraz bezpośrednio do MAnty, zobaczymy...

AVP919

  • Goście

Napisano 26 paź 2013, 22:54

stanowczo odradzam kupować mante mid 06 zacina się strasznie

music23

  • Goście

Napisano 31 paź 2017, 06:45

Well we can see that if you get the sims freeplay cheat online when you want the simoleons and lp.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd