News

LC-POWER Silent Giant 650 W

Wysoka moc (nie) bez kompromisów

Niedawno recenzowaliśmy zasilacz LC-Power Silver Shield 300 W. Mimo faktu, że to niszowa konstrukcja, wypadł on bardzo dobrze. Dziś zajmiemy się nieco bardziej typowym produktem, a mianowicie modelem z serii Silent Giant, którego moc wynosi aż 650 W. Czy powtórzy on sukces poprzednika? Przekonajmy się.

Recenzowany wyrób umieszczono w równie niewielkim pudełku, jak to, które widzieliśmy w recenzji Silver Shielda 300 W. O Silent Giancie również nie dowiemy się zbyt wiele z samych punktów marketingowych:

  • Wysoka moc – niewątpliwie, 650 W to już całkiem pokaźna moc.
  • Wysoka sprawność – nawet do 88,52% – jak pamiętamy z poprzedniej recenzji, jest to tylko o 0,23% mniej niż w przypadku Silver Shielda [link], choć te dwie jednostki różnią się certyfikatem 80 PLUS.
  • Pobór mocy w trybie czuwania do 0,4 W.
  • Szeroka gama złączy.
  • Supercichy wentylator o średnicy 140 mm – oczywiście nie zabraknie komentarza na temat.

LC-POWER Silent Giant 650 W

Komentarze (4)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-4). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

NuCore

  • Redakcja
  • 1589 postów

Napisano 27 cze 2012, 14:18

Cóż za znajomy widok;) Zestaw złożony dla szwagra 2 lata temu śmiga nadal na nim i jest ok. Zasilacz był cichy ale i komp niezbyt wymagający, tak więc nie mogę powiedzieć zbyt wiele nt. tego jak pracuje pod pełnym obciążeniem. Podsumowując: lepszy od produktów TRACERopodobnych za umiarkowaną cenę.
P.s.
To już trochę taki szczegół, ale wentylator przypomina mi tandetne przedmioty z plastiku zza wschodniej granicy;)

Kalus

  • Goście

Napisano 27 cze 2012, 23:53

Montujemy te zasiłki do większości kompów powyżej 2k... zero problemów, można śmiało polecić, a i cena korzystna za taki sprzęt i z 80+ Bronze.
Generalnie to LC-POWER zdecydowanie zmienił niechlubny wizerunek jaki kiedyś miał w sieci, niestety wiele ludzi nadal twierdzi że to czarna lista.. heh:P No ale testy mówią same za siebie

Forestus

  • Goście

Napisano 28 cze 2012, 08:00

Śiwetny sprzęt. Mam okazję go sprzedawać od kilku lat. Znikoma ilość zwrotów serwisowych. W tej cenie trudno takie parametry u konkurencji. I pamiętajmy o 80+ oraz realną wydajność zasilacza, jego mocy.

Guest

  • Goście

Napisano 28 cze 2012, 08:06

Forestus.. "Znikoma ilość zwrotów serwisowych"

Rozumiem że ich po prostu nie macie:D
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd