News

Jaki komputer kupić? Sierpień 2016

Polecane zestawy komputerowe Sierpień 2016

Portal PC Centre po raz kolejny prezentuje zestawienie optymalnych konfiguracji sprzętowych dla graczy, w różnych przedziałach cenowych. Setki różnych podzespołów dostępnych w sklepach sprawiają, że dobór odpowiedniego zestawu dla niedoświadczonego użytkownika może okazać się nie lada wyzwaniem. Chcemy, aby nasz poradnik Wam w tym pomógł. Na kolejnych stronach prezentujemy ważne wskazówki dotyczące kupna nowych części komputerowych oraz rekomendowane przez nas zestawy komputerowe wraz z cenami. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Kluczowi producenci sprzętu komputerowego regularnie wprowadzają na rynek nowe modele swoich produktów, w związku z czym osoby, które nie śledzą zmian w branży komputerowej, mogą mieć problem z wyborem odpowiednio dopasowanych podzespołów. Dodatkowo trzeba też pamiętać o opłacalności zakupu. Niekiedy dołożenie kilku lub kilkunastu złotych do droższego modelu może przynieść znaczną poprawę wydajności lub zdecydowanie wpłynąć na kulturę pracy. Naszym celem jest stworzenie zestawienia, które pozwoli Wam w sensowy sposób wydać swoje pieniądze na odpowiedni zestaw komputerowy i nie przepłacić.

Jaki komputer kupić?

Na kolejnych stronach poradnika znajdziecie nasze propozycje dotyczące wyboru poszczególnych podzespołów. Przy ich doborze kierowaliśmy się głównie opłacalnością, ale nie pominęliśmy też wątku kultury pracy czy wydajności. Publikacja ma charakter całkowicie autorski i niezależny. Nasze zestawy składamy w oparciu o aktualną ofertę jednego ze sklepów. Prezentowane w tym miesiącu zestawy komputerowe, zostały złożone na bazie asortymentu dostępnego w sklepie internetowym morele.net. Ceny poszczególnych podzespołów mogą ulec sporej zmianie w ciągu kilku dni, dlatego też należy traktować je jako orientacyjne. Aby zobaczyć aktualną cenę i dostępność rekomendowanego przez nas produktu, wystarczy kliknąć na miniaturową grafikę odpowiedniego podzespołu umieszczoną w naszych zestawieniach. Zostaniemy wtedy przeniesieni na stronę sklepu, gdzie zawsze widnieje informacja o dostępności i aktualnej cenie komponentów.

W razie pytań, problemów czy wątpliwości dotyczących budowy swojego zestawu, zapraszamy Was do zadawania pytań na naszym forum lub w komentarzach do niniejszego artykułu. Postaramy się rozwiać wszelkie niejasności i pomóc w złożeniu wymarzonego zestawu komputerowego. Dociekliwe osoby zachęcamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi sprzętu komputerowego, dostępnymi na naszym portalu. Publikacje te pozwolą Wam na bieżąco śledzić zmiany na rynku komputerowym.

Uwaga!!! Wspólnie ze sklepem morele.net przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Jeśli zdecydujecie się na zakup komputera w ww. sklepie, możecie liczyć na darmową dostawę wraz ze złożeniem podzespołów lub pendrive 8 GB w super cenie. Tu nasuwa się pytanie, co należy zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Już wyjaśniamy.

Każdy użytkownik naszego portalu może otrzymać darmową wysyłkę oraz usługę złożenia zestawu komputerowego lub pendrive SanDisk Cruzer Blade 8 GB za symboliczną złotówkę (do wyboru). Jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia w ww. sklepie na kwotę przekraczającą 1500 złotych i wpisanie kodu rabatowego (odpowiedniego dla danej promocji) przy finalizacji zamówienia.

Aktualne kody promocyjne:

G1D04SBVCJ - 8 GB pendrive SanDisk Cruzer Blade za 1 zł i wysyłka gratis.

Y5J8ZSE4N3 - złożenie zestawu komputerowego za 1 zł bez dodatkowego chłodzenia albo z dodatkowym chłodzeniem i wysyłka gratis.

By zrealizować kod, należy umieścić w koszyku pendrive'a lub usługę darmowego złożenia zestawu wraz z pozostałymi podzespołami i w polu "Wpisz kod promocyjny" wpisać interesujący nas kod. Koszty wysyłki i cena usługi lub pendrive'a zostaną automatycznie zmienione na złotówkę.

Polecane przez nas zestawy nie zawierają napędów optycznych. Nie umieszczaliśmy ich w naszym zestawieniu ze względu na to, iż sporo osób rezygnuje z nich przy zakupie nowego komputera. Jeśli komuś zależy jednak, aby taki napęd posiadać, powinien zwrócić swoją uwagę na następujące modele: Asus 24F1MT i Samsung SH-224FB, dostępne na nieco ponad 50 zł.

Komentarze (18)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: delhi escorts.

Piotrek

  • Goście

Napisano 19 sie 2016, 22:38

SLI z 1060? Gdzie wy zyjecie chyba w innym swiecie..

miki

  • Goście

Napisano 29 sie 2016, 14:08

nie no, należą się słowa pochwały za rezygnacje z gtx 970. a 2x 1060 to troche takie 1080 za 2700zł wiec nie jest najgorzej. zestaw za 7500 niezły.

Józek

  • Goście

Napisano 2 wrz 2016, 13:05

Czy na pewno gtx 1060 ma funkcję SLI?

Strachu

  • Goście

Napisano 3 wrz 2016, 18:22

GTX 1060 nie ma jako takiego typowego SLI. Zapewne chodzi tu o wykorzystanie technologi multi-GPU a nazwa "SLI" w zestawieniu po prostu została.

monica

  • Goście

Napisano 2 lis 2016, 16:41

Otrzymał wielką przyjemność z tego artykułu. Chłopaki plaque psoriasis zrobili dobrą robotę. Chcę nadal czytać wiadomości tego zasobu!

Guest

  • Goście

Napisano 16 lut 2017, 10:49

That was great! I hope that you'll share more http://writ-ing.services/
information on the topic. It will be great, as I think. I hope to see here more related content.

Terryjones

  • Goście

Napisano 22 cze 2017, 08:27

This is new information in terms of me.Through your post I could collect lots of information. I hope it can be utilize in my study.Thank you for posting.
Go through : https://essaypaperreviews.com/

animal jam

  • Goście

Napisano 10 lip 2017, 10:01

The article you have shared here very good. This is really interesting information for me. Thanks for sharing!
http://hotmailsign-login.com/
http://hotmailsign-l...otmail-sign-in/
http://freehotmail.info/

Vicky

  • Goście

Napisano 11 sie 2017, 11:00

Thanks for sharing this Awesome article .Visit here
How to crack SSC CGL
How to apply for UPSC Recruitment
latest Employment opportunities
2017 Upcoming Govt Jobs
All india 2017 Result
Download your Exam Admit cards
Govt jobs site 24Jobsexam
Check latest Careers News
Upcoming latest Exams Notification
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd