News

Binary Domain

Shooter jakich wiele w unikatowym klimacie

Wyobraźcie sobie połączenie shootera typu Gears of War z cyberpunkowym, futurystycznym klimatem. Zanurzcie to wszystko w japońskim anime i dodajcie nutkę specyficznego humoru. Mieszanka wybuchowa? Takie właśnie jest Binary Domain – na pierwszy rzut oka ciężkostrawne. Jak wypada w szerszej perspektywie?

2012 06 20 00001

Nigdy szczególnym fanem gier TPP nastawionych na ciągłą akcję i wymianę ognia nie byłem. Mimo to opisywana dziś gra niezwykle mnie zainteresowała – głównie za sprawą ciekawego i wciągającego klimatu, który płynął niemalże strumieniami z przedpremierowych teaserów i trailerów. Coś jest bowiem w Binary Domain, co niezwykle kusi. Być może przyczyna leży po stronie tej wybuchowej mieszanki z pozoru niepasujących do siebie elementów. A być może to zależy od indywidualnych zainteresowań, co należałoby zrzucić na karb mojej niepochamowanej miłości do wszystkiego, co z fantastyką ma choćby wspólny sposób wymowy. Tak czy inaczej zapraszam do recenzji tego z pozoru nietypowego, a w gruncie rzeczy pod wieloma względami podobnego do innych tytułu.

 

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd