News

ASUS VivoBook S400C

Ultrabook dotykowy

Ultrabooki są coraz tańsze i coraz lepiej wyposażone. To już nie tylko sprzęt dla bogaczy, coraz więcej konstrukcji dostępnych jest dla zwykłego śmiertelnika i co ważne, oferują już nie tylko mocny procesor, ale też i inne ciekawe funkcje. Dzisiaj przyjrzymy się takiej konstrukcji – modelowi VivoBook S400C od ASUSA, który wyróżnia się z tłumu dotykowym ekranem i całkiem przyjemną stylistyką. Zapraszamy do najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Ultrabook ASUSA pojawił się w naszej redakcji w tak zwanym Eco Boxie, a więc nie można się było spodziewać jakiegoś wyszukanego designu czy przyciągających uwagę barw. Z drugiej strony fajerwerki na tym gruncie chyba nie są nikomu do szczęścia potrzebne, zaś dbanie o środowisko zawsze jest godne pochwały. Po otwarciu frontowej klapy otrzymujemy dostęp do notebooka oraz kilku dodatków. Wśród nich znajdziemy:

ASUS VivoBook S400C

  • instrukcję obsługi,
  • podręcznik użytkownika,
  • delikatną szmatkę do czyszczenia ekranu ultrabooka,
  • zasilacz oraz kabel zasilający.

ASUS VivoBook S400C

Wszystko jest raczej na swoim miejscu, nie ma się do czego przyczepić. Pochwalić za to trzeba maleńki, ale bardzo przydatny w przypadku tego typu sprzętu gadżet, jakim jest szmatka do czyszczenia ekranu.

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: run3coolmath.

replique montre

  • Goście

Napisano 2 mar 2016, 09:03

Ceci est un grand article.I inspirants suis à peu près satisfait de votre bonne work.You vraiment mettre des informations très utiles. Continuez. Gardez blogging. Vous cherchez à la lecture de votre prochain post.

run3coolmath

  • Goście

Napisano 5 kwi 2018, 12:25

Z drugiej strony fajerwerki na tym gruncie chyba nie są nikomu do szczęścia potrzebne, zaś dbanie o środowisko zawsze jest godne pochwały.

https://run3coolmath.io/
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd